mares-Dragon AT

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

mares-Dragon AT

Počalji od daneb taj Sub Dec 27, 2008 12:01 pm

ako neko moze da mi pomogne i kaze kakvo iskustvo ima sa maresovim prslukom Dragon AT i sa maresovim regulatorima pazario bi pa se informisem hvala unapred...

daneb

Broj poruka : 8
Godina : 40
Datum upisa : 17.12.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: mares-Dragon AT

Počalji od SRDJAN taj Sub Dec 27, 2008 10:39 pm

Dragon je fenomenalan, ja ronim sa njime, sto se regulatora tice zavisi o kom modelu pricamo, generalno je Mares nezan, najbolje se pokazao Abyss , jedino je stvar cene, ukoliko ga dobijes povoljno onda je Ok, ukoliko ga placas po redovnim cenama onda se za iste pare moze napraviti i bolji izbor.

SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 44
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PasHke taj Ned Dec 28, 2008 5:14 am

bas to sto kaze Srdjan! sto se maresa tice...poredio bih ga sa ferrarijem.....extra hvalitetna masina sa dosta sminke gde nazalost ta sminka malo diktira cenu

PasHke

Broj poruka : 233
Godina : 33
Datum upisa : 02.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zensea taj Uto Dec 30, 2008 8:06 am

Ako ti nude ok cenu uzmi odma. Dragon je nabudzenija varijanta Vector 1000 koji koristim, tj ima kao mini wing oko dela koji ide uz bocu. Tako da i bolji balans. Ne znam samo jesi upoznat sa tim AT air trim sistemom?
to je malo drugacija varijanta inflatora, pa treba malo vremena da se naviknes, pogledaj na netu neke slike. Probao sam jednom malo je cudno. Vise onako za lenje ljude. Regulatori hm, nikad koristio mada je abyss mrcina od metala i definitivno radi ispod 300m. Mark Ellyatt 313m sa otvorenim krugom.(nemoj da te ovo ponese)

zensea

Broj poruka : 346
Godina : 43
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 7:25 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics